Offering you a complete choice of products which include 79mm x 40mtr x 70 gsm atm thermal paper roll and 80mm x 50 mtr x 70 gsm atm thermal paper roll.
₹ 34 / Roll Get Latest Price
| Width | 79 mm (3 inch) |
| Length | 40 Mtr |
| Paper Type | Direct Thermal |
| Paper Weight | 70 GSM |
| Brand Name | Amar Paper |
| Core Size | 18 mm |
| Usage/Application | ATM |
| Type | Mini Automated Teller Machine |
| Color | White |
Minimum order quantity: 500 Roll
To supply the ever rising needs of our customers, we are occupied in offering a wide range of 79mm X 40 Mtr X 70 GSM ATM Thermal Paper Roll.
₹ 55 / Roll Get Latest Price
| Width | 80 mm (3 1/8 inch) |
| Length | 50 Mtr |
| Paper Type | Thermal |
| Paper Weight | 70 GSM |
| Brand Name | Amar Paper |
| Core Size | 18 mm |
| Color | White |
| Usage | ATM |
Minimum order quantity: 500 Roll
We are engaged in offering 80mm X 50 Mtr X 70 GSM ATM Thermal Paper Roll to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Jeevan Dass Makkar (CEO)
Amar Paper Rolls(india)
F-55/659, Floor, Krishna Mandir Marg, Gali No. 7, Ganesh Nagar 2
Shakarpur, New Delhi - 110092, Delhi, India